Alex Gilpin, Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildi

Alex Gilpin, Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildi

Bu haber 1410 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Monster Notebook, sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Alex Gilpin’in Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildiğini duyurdu. Stratejik planlama, yazılım mühendisliği ve global mühendislik yönetimi konularında geniş bir tecrübeye sahip olan Gilpin, Monster Notebook’un global pazarlama vizyonu doğrultusunda ürün mimarisinin geliştirilme süreçlerine liderlik edecek.

Monster Notebook, başta dünyanın en büyük yarı iletken yonga üreticisi  Intel olmak üzere sektörde faaliyet gösteren global kurumlarda 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Alex Gilpin’in Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildiğini duyurdu.

Kariyerine, 2005’te Intel’de Donanım Mühendisliği pozisyonuyla adım atan Gilpin; profesyonel kariyerine mühendislik, yazılım, endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme konularında çözümler sunan Priio’da Yazılım Mühendisi olarak devam etti.

2007’de yeniden Intel bünyesine katılan Alex Gilpin sırasıyla; Tasarım Mühendisliği, Engineering Manager ve Hardware Engineering pozisyonlarında faaliyet gösterdi. Gilpin, son olarak Intel’de Senior System Architect olarak görev almaktaydı.

Donanım tasarımı, entegre devre geliştirme, yazılım mühendisliği ve global mühendislik yönetimi konularında global tecrübeye sahip olan Alex Gilpin, Intel mobil ürün mimarisi gibi birçok başarılı projeye imza atmıştır. Gilpin, Monster Notebook’un global pazarlama vizyonu doğrultusunda ürün mimarisinin geliştirilmesi süreçlerine liderlik edecek.

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER