Humm Organic’in sürdürülebilir büyümesine, Şirin Işık liderlik edecek

Humm Organic’in sürdürülebilir büyümesine, Şirin Işık liderlik edecek

Bu haber 3408 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Küçükten büyüğe herkes için %100 organik, sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar sunan Humm Organic’in yeni Genel Müdürü, gıda sektörünün deneyimli ismi Şirin Işık oldu.

Humm Organic, uzun yıllar gıda sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Şirin Işık’ı Genel Müdür olarak bünyesine kattı. Işık, şirketin yönetiminden ve yurtiçi ve yurtdışı  büyüme stratejilerinden sorumlu olacak.

Organik atıştırmalık pazarının lider markaları arasında yer alan ve  kurulduğu günden bu yana 5 kattan fazla büyüyen Humm Organic, kurumsallaşma ve pazarda iddialı büyüme stratejisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Deneyimli profesyonel kadrosuyla yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da yatırımlarına ivme kazandırmayı hedefliyor.

Markanın büyüyen hedefleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası tüm faaliyetlerine liderlik edecek olan Şirin Işık; Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği bölümü mezunu ve Almanya Stuttgart’ta Robert Bosch GmbH’da kariyerine başladı. Bu süreçte European School of Business’ta MBA yapan Işık; Haribo, Mondelez International, Hero Türkiye ve Ülker gibi çok uluslu şirketlerde yönetici pozisyonlarında görev aldı. 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER