Lojistik Sektöründe Hızlı Sevkiyatın Önemi, Navlungo Cüzdan ile Yeniden Tanımlanıyor

Lojistik Sektöründe Hızlı Sevkiyatın Önemi, Navlungo Cüzdan ile Yeniden Tanımlanıyor

Bu haber 1405 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Dünya genelinde online alışveriş yapanların yüzde 41’i ürünlerinin sevkiyatının 24 saat içinde tamamlanmasını bekliyor. Tüketiciler internet ortamında doğru ürünü bulmak ve ona ulaşabilmek için vakit kaybetmek istemiyor.

Türkiye’nin uluslararası dijital lojistik platformu Navlungo, eksiksiz bir dijital asistan olmak için çalışmalarını son hız sürdürüyor. Tüketiciler, yani bizlerin teslimat süreleri ve gönderim yöntemlerine yönelik seçimlerimizde daha dikkatli olduğumuz gerçeğinden yola çıkarak, artık nakliye ve teslimat süreçlerinde rekabet avantajına sahip olmak şüphesiz büyük önem taşıyor. Navlungo son yeniliği “Navlungo Cüzdan” ile sevkiyat ödemelerini daha hızlı ve kolay hale getirerek, işletmelerin lojistik süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Tüm Türkiye’deki Navlungo kullanıcıları için aktive edilen özellik, ödeme süreçlerini otomatikleştirme, hızlandırma ve takip edebilme özelliği sunarken; kullanıcılara e-ticaret ve lojistik dünyasındaki büyük bir rekabet avantajı olan hızlı sevkiyat konusunda avantaj kazanmalarına yardımcı oluyor.

Navlungo Cüzdan ile Neler Yapılabilecek?

Navlungo Cüzdan ile kullanıcılar ödemesi yapılmamış paketlerin herhangi bir ek onaydan kaynaklanabilecek gecikme yüzünden sevkiyatların zamanında ulaşamamasının önüne geçebiliyor. Kullanıcıların tek yapmaları gereken, “cüzdandan otomatik bakiye çek” izni vermeleri.

Bu yenilik sayesinde kullanıcılar, herhangi bir lojistik sürecindeki ödemeyi kaçırmadan sevkiyatlarını hızlandırabiliyor.

Kullanıcıların cüzdanlarında bakiyeleri olduğu müddetçe, sevkiyat tutarı panelden otomatik olarak çekilebiliyor. Bu sayede sevkiyatlar aynı gün çıkabiliyor ve işletmeler yine müşterilerine en hızlı teslimat ile memnuniyette bir adım daha öne geçebiliyor.

Konu ile ilgili Navlungo Kurucu Ortağı ve CEO’su İsa Korkmaz; “IBM’in İş Değeri Enstitüsü’nün de aralarında bulunduğu araştırmalar, artık kullanıcıların alışveriş deneyiminin en hızlı şekilde olması gerektiğini ortaya koyuyor. Tedarik zinciri çevikliği, esnekliği ve sürdürülebilirliğinin, işletmelerin tedarik zinciri hızını müşterilerinin tercihlerine uygun şekilde özelleştirmelerine ve kendi hedeflerine ulaşabilmesine olanak sağlamak için el ele gitmesi büyük önem taşıyor. Önümüzdeki yıllarda bu konu daha da önem kazanacak. Global ve yerel konjonktür çeşitli ve yeni zorluklar ve fırsatları da beraberinde getirecektir. Ancak her zorlukta tedarik zincirindeki önem seviyesini aynı şekilde koruyacaktır. İşletmeler, pazara çıkış hızlarını optimize edebildikçe, gelecekteki trendlere ve senaryolara başarılı bir şekilde uyum sağlamak ve yönlendirmek için başarısız olmaları mümkün değildir. Navlungo Cüzdan yeniliğimiz ile de kullanıcılarımıza sevkiyat ödemelerini hızlandırma ve kolaylaştırma imkanı sunuyoruz. Amacımız tüm e-ticaret oyuncusu Navlungo kullanıcılarının lojistik süreçlerini daha da verimli yönetmelerine yardımcı olmak” açıklamasını yaparak tüm Navlungo kullanıcılarını panellerinden Cüzdan özelliğini keşfetmeye davet etti. 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER