Vivident 45’ şimdi şişe ambalajında!

Vivident 45’ şimdi şişe ambalajında!

Bu haber 2207 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen 1 numaralı şeker içermeyen sakızı Vivident 45’, günün her anında her yerde yanınızda olacak yeni çeşitleriyle büyüyor. Türkiye’nin ilk uzun süre ferahlık sunan sakızı Vivident, 45 dakika boyunca kesintisiz ferahlık sağladığı kanıtlanan ‘Vivident 45 Dakika’ kolay taşınan cüzdan ambalajından sonra pratik şişe ambalajını da tüketicileriyle buluşturuyor.

Türkiye’nin bir numaralı şeker içermeyen sakızı Vivident 45 Dakika*, cüzdan-şerit formunun ardından şimdi de kullanımı pratik şişe-draje formunu tüketicisiyle buluşturuyor. Türk tüketicisini ilk kez uzun süreli kesintisiz ferahlık etkisiyle tanıştıran Vivident 45 Dakika, nane aromasıyla 45 dakika boyunca nefesinizde kesintisiz ferahlık hissetmenizi sağlıyor.

Vivident 45 Dakika’nın meşhur nane ferahlığı deneyimini, cüzdan boyuyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz gibi, pratik açılıp-kapanabilir şişe ambalajıyla da aracınızda seyahat ederken, evde, iş yerinde, her an her yerde elinizin altında.


Perfetti Van Melle, sakız ve şekerleme sektöründe 150’den fazla ülkede operasyonu bulunan, Türkiye’de 1990 yılından bu yana hem üretim hem de paketleme tesisleri ile faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır. Dünya’nın ikinci büyük şekerleme firması olan Perfetti Van Melle, Türkiye’de Vivident, Mentos, Chupa Chups, Big Babol markaları ile ön plana çıkmaktadır.

Vivident çiğne, gülümse, özgüvenini tazele!

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER