Lacoste, Bursa'da Yeni Mağazasını Downtown Alışveriş Merkezinde Açtı

Lacoste, Bursa'da Yeni Mağazasını Downtown Alışveriş Merkezinde Açtı

Bu haber 1426 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Dünya çapında tanınan Fransız spor giyim markası Lacoste, Türkiye'de benzersiz bir moda deneyimi sunmaya devam ediyor. Eren Holding'in farklı sektörlerdeki başarısını yansıtan Lacoste, Bursa Downtown Alışveriş Merkezi içinde konumlanan yeni mağazası ile yeni lokasyonunda sevenlerini bekliyor.

Lacoste'un yeni mağazası, Bursa'nın alışveriş dünyasına modern bir soluk getirmek amacıyla kapılarını açtı. Downtown Alışveriş Merkezi'ndeki yeni Lacoste mağazası, sportif stili Fransız zarafetiyle sunan markanın özgün koleksiyonları ve şık tasarımlarını, Bursa'daki müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Bursa Downtown Alışveriş Merkezi'nin içinde konumlanan yeni Lacoste mağazası, rahat bir alışveriş deneyimi sunma amacı güderken, markanın klasikleşmiş ürünleri, polo tişörtleri, spor ayakkabıları, çantaları ve aksesuarları gibi ikonik parçalarını artık Bursa'da daha geniş bir kitleye ulaştırıyor.

Yeni Lacoste mağazası, spor ve şıklığın mükemmel kombinasyonunu arayan herkesi ağırlamak için kapılarını açtı.

1933'te ilk polo gömleğinin yaratılmasından bu yana Lacoste, kadınlar, erkekler ve çocuklar için benzersiz ve özgün bir yaşam tarzı sayesinde dünyaya iyimserliği ve zarafeti yaymak için özgün spor geleneğine göre hareket etti.

Hem spor hem de moda dünyasında olan Lacoste, bizi özgürleştirir, hayatımızda hareket yaratır ve kendimizi ifade etme yeteneğimizi özgürleştirir. Her koleksiyonda ve her çizgide, Lacoste'un zamansız zarafeti, yaratıcılık ve klasik çizgilerin karışımıyla ölümsüzleşiyor. Başından beri, timsahın aurası, onu giyen her nesille daha keskin hale geldi ve tarzın çok ötesine geçen ayırt edici bir işaret haline geldi. Ülkeden ülkeye, bir nesilden diğerine ve bir arkadaştan diğerine geçen Lacoste parçaları, onları ikon statüsüne yükselten duygusal bir bağ kurdu. Evrensel ve zamansız Lacoste zarafeti, her insanın değerlerine ve farklılıklarına saygı duyduğu ve tanıdığı büyük bir topluluğu birleştirdi. Lacoste, erkek ve kadın çalışanlarını standart taşıyıcıları olarak kabul eder ve bir kuruluşta tatmin bulmanın en iyi yolunun kendini cesurca ifade etmekten geçtiğine inanır. Misyonu basittir: her insanın tam potansiyeline ulaşması için koşulları yaratmak. Lacoste, 98 ülkede bulunan ve 1100 mağazadan oluşan bir ağ aracılığıyla dağıtılan uluslararası bir MF Brands Group markasıdır. 

ETİKETLER :
EFOR ÇAY EKİCİİİ EKİCİ EKİCİ

ÖNERİLEN HABERLER

BEYMEN BAKERY PLUS BEYMEN CLUB PAYNET 300 X 250 KARE BANNER-1 PAYNET KARE BANNER
DANET BANNER-2 DANET BANNER-1 BEYMEN.COM VİVİDENT SAKIZ 300 X 250 KARE BANNER